Belediyespor’dan Hayat Hastanesi’ne ziyaret

Belediyespor’dan Hayat Hastanesi’ne ziyaret
Belediyespor’dan Hayat Hastanesi’ne ziyaret
Niğde Belediyespor Kaleci Antrenörü Oğuz Elban, takımın futbolcularından kaleci Asım Atmalıoğlu, takım kaptanlarından Melih Açıkel, Niğde Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Salih Doğan ile Hastane Başhekimi Optopedi Uzmanı Op. Dr. Adem Yıldız’ı Hastanede ziyaret ettiler.
 

 

cript type="text/javascript"> var switchTo5x = true; cript type="text/javascript" src="http://w.sharethis.com/button/buttons.js"> cript type="text/javascript"> stLight.options({ publisher: "ee17375b-9c39-40d7-b03e-7cc335167cac" });

Niğde Belediyespor Teknik Heyeti ve futbolcular, Özel Hayat Hastanesi tarafından Belediyespor’a verilen destekten dolayı teşekkür ederek üzerlerinde “SALİH-04” ve “ADEM-61” isimleri ile plaka numaralarının yazılı bulunduğu Niğde Belediyespor formasını Niğde Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Salih Doğan ile Hastane Başhekimi Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Adem Yıldız’a armağan ettiler.

Niğde Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Salih Doğan; “Niğde Belediyespor bu ilin takımı. Ve bu İlin başarısı için ter döküyor. Bizim de Niğde Belediyespor futbol takımına destek vermemiz mecburiyettir” dedi.

“İnşallah bundan sonra bizim ve tüm Niğdelilerin desteğiyle daha üst liglere çıkarak Niğde’mizin adına yakışır yere yükselteceklerine inanıyorum” diyen Doğan; “Bizim Hastane olarak desteğimiz artarak devam edecektir. Bundan sonra da oynayacakları tüm maçlarda yanlarında olacağız. Gerek yöneticilerine, gerekse Teknik Heyet ve futbolcularına başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.